Proteklog vikenda u Osijeku se održao Memorijalni turnir Matija Gregić, a članice STK Donji Miholjac nastupile su oba dana održavanja turnira. Najveći uspjeh ostvarila je TAMARA GROBOTEK koja je u kategoriji najmlađih kadetkinja došla do finala, a ondje ju je porazila Karina Ađanski (Vojvodina). Tako je Tamara jedina od svih natjecateljica iz Hrvatske osvojila medalju i to srebro.
U istoj kategoriji nastupile su još Lucija Balent (1/4 finala) i Zita Petrović (1/8 finala), Marija Miličić i Nina Tolić.
Isti su dan u kategoriji kadetkinja igrale Laura Vidaković (1/4 finala), Hana Miličić (1/8 finala) i Julija Schweigert (1/16 finala).










Drugoga dana turnira djevojčice su igrale u kategoriji mlađih kadetkinja i mlađih juniorki.
