Dan: 6. listopada 2024.
Održan 1. Regionalni stolnoteniski turnir u Nuštru
U subotu, 5. listopada 2024.g., održan je 1. regionalni turnir u Nuštru iz kalendara Hrvatskog stolnoteniskog saveza. Nastupile su dvije natjecateljice iz STK Donji Miholjac: Lucija Balent i Marija Miličić koje su postigle izvrsne rezultate. Domaćin je bio STK NUštar.
Saznaj više